XGENO

Vítejte na stránkách Martina Pospíšila

Hlavní strana

Report z Votvírák 2010 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4316":
SHRNUTÍ: Festival se táhl ve znamení front. Čekalo se na stanový město, na ranní hygienu u koryta, na lístky v předprodeji, pak tu byla frtonta na nechutně zasraný TOI TOIky. Naštěstí jsem je nemusel použít. Co do piva říct, dalo se pít, i když občas pod míru. Ale cena 32Kč za jeden půlitr je uspokojivá. Zažil jsem větší ceny. Taky mě potěšila vysoká nabídka jídel a různých obchůdku s bižu a oblečením.

Na vícedenní festivaly nejezdím. A to z jednoho důvodu. Hygiena. Né že bych byl puntičkář, ale na festivalu je to horší jak na trempu. VOTVÍRÁK je jediný vícedenní festival kam jezdím. Jinak se snad uvidíme na Vysmátém létě, který snad nebude na blátě. ČAU
Report z Votvíráku 2010Vyjel jsem 11 hodin ráno a očekával skvělý den. V peněžence jsem něl moc peněz, tak na lístek, stanový městečko, nějaký jídlo a pár pivek. Když jsem dorazil do areálu, tak jsem koulel oči a toto jeětě nezačalo. Do kempu byla fronta jak banány za minulýho režimu. Čekal jsem 45 minut. Poté jsme si šel postavit svůj skvělý Kolibřík, akorát pro 2 osoby, kde jsem byl sám. Z postaveného stanu se ihned stala skvělá švedská sauna. Potil jsem se, přitom jsem pil nějaké to kvalitní, teplé, pivo značky Zlatopramen a čekal až se otevře areál.

Když se okolo 14 hodiny otevřel areál, šel jsem si poslechnout první vystupující kapelu Memphis, která hraje POP-ROCK typu . Bylo to pohodové. Pak jsem šel na rockovější scénu, s nepříznačným jsménem Public TV Stage, kde jsem čekal na pořádnej nářez. Jako první na této scéně hrál Final Fiction, což pořádná metalová sebranka. Po jejich vystoupení jsem se šel osvěžit a očekával další majstrštik. Následovala Doga, která zahrála i svou pecku Nejsi nevinná, kterou všichni doprovázeli i svým zpěvem. Pak jsem utíkal na COCA-COLA stage, kde začala pařit partička v podání dredařů Five O'clock Tea a jejich čaj o páté byl skvělý. A čůpr byla vokálistka sexy Gygy. 5OT jsem musel opustit předčasně abych nezmeškal moje miláčky Krucipusk se strejdou Tomášem. Byli super skvěle jsem si zapařil. Zahráli většinu hitů a jako přídavek nám dali Láska je kurva v reggae rytmu. Palec nahoru.

Ještě jsem ten den nenavštívil HIP HOP Stage. Cestou tam jsem ještě vyslechl Báru Zemanovou a Fate Magazine. Když jsme došel na nějakej ten rap, byl tam nějakej Lukrecius Chang. Jeho „show“ začala úrývky z filmu Mortal Kombat. Po poslechu jednoho cikána z Karviný jsem zase utíkal na druhou stranu areálu, abych si zapařil na Wohnouty, což byla párty jako pokaždý. Po jejich setu jsem si šel za experimentovat s WWW, což je jedna rapová, nyní, dvojka, používající různé samply, které byli, jak z nějakého sci-fi filmu.

Pak jsem si chtěl poslechnou No name, kde jsem neměl šanci zahlédnout a jednoho představitelé této kapely. U tohoto vystoupení jsem nepochopil proč takovou kapelu, s takovým ohlasem, nedali na hlavní stage.

Po těžkém odpoledni a podvečeru jsem si šel dáchnout, a přitom jsem pořádně usnul.

Probudil jsem se okolo jedné, takže jsem promeškal Migy 21, což mi bylo opravdu líto. Tak jsem vyrazil v tu pozdní hodinu na Imodium, kteří zahráli samý písničky, co neznám. Nakonec zazpívali, pro mě nejznámější, Koníka. Asi tak ve 2 ráno jsem šel ještě na nějaký to jamování. A ve tři jsem prchal a do stanu a spát.

Vstal jsem okolo devátý ráno a přemejšlel co budu dělal, a tak jsem vyrazil směr Tesco přes jeden čůpr bankomat, který mi dokázal vydat nějaký ten bakšiš, škoda ho. V Tescu jsem nakoupil nějaký to nealko a žrádlo, a pak čekal 45 minut ve frontě na pokladnu. Horší jak v Ústí v Penny.

A UŽ MĚ TO SERE PSÁT, DOŠEL JSEM DO KEMPU, A ČEKAL. PAK UTRATIL všechny PRACHY, OŽRAL SE. POSLECHL SI : ETERNAL FIRE, LIKE FOUL, INFLAGRANTI, MADLINE (nádherná zpěvačka, co to umí rozžhavit), MANDRAGE, KOBLÍŘKY, JÍŘÍHO SCHMITZERA, PAK ANNA K, KTERÁ BYLA THE BEST.

Poté jsme si šel zase odpočinout. A Večer jsem razil na Indy a Wich + LA4. Pak nastoupili ti strašní machři, kteří zpívaj jenom že jsou cigáni a my jenom gadžové. Ale rád jsem si to poslechl. Po Posledním představení vůbec jsem si dal klobásku a mazal si pro pivo. Což bylo v půl třtí ráno opravdu složitě. Ve většině stánku už netočili a tam, kde jsem nakonec čekal na jedno pivo půl hodiny, jsem si raději objednal rovnou dva kousky. Po vyžahnutí posledních pivek jsem mazal na kutě.

Ráno jsem co nejrychleji seskládal kolibříka do svého vaku a mazal domů.

 
Děkuji, že jste se mrkli na mé stránky